Wigilia firmowa

W Szczerym Polu

Wigilia to czas, w którym możesz wspólnie z pracownikami usiąść do stołu i poczuć, że tworzycie wspólnie coś wyjątkowego. To idealny moment, by docenić tych, z którymi na co dzień dzielisz obowiązki i wykonujesz zadania. 

 

Jeżeli szukasz miejsca, które sprawi, że poczujesz wyjątkową, świąteczną atmosferę, to w Szczerym Polu jest miejscem wymarzonym.

Nie zwlekaj i zarezerwuj termin już teraz.

Wyśmienita
kuchnia

Komfortowe
wnętrza

Urokliwa
okolica

Dania restauracji W Szczerym Polu

 

W naszej restauracji znajdziesz wyśmienite dania
specjalnie skomponowane przez szefa kuchni.

 

Nie wyobrażamy sobie, by na świątecznym stole zabrakło aromatycznego barszczu grzybowego z domowymi łazankami, tradycyjnych pierogów z kapustą i grzybami czy kapusty z grochem. Wyśmienita kuchnia to nasza specjalność.

 

Dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy smak przygotowaliśmy m.in gołąbki z kaszą i grzybami czy kulebiaka. Z kolei miłośników słodkości uraczymy sernikiem z niskiej temperatury na spodzie speculoos z sosem pomarańczowym z anyżem, tradycyjnym makowcem i aromatycznym piernikiem z bakaliami.

 

Oferujemy menu w formie serwowanej lub w postaci bufetów. Istnieje możliwość przygotowania tradycyjnych świątecznych dań, jak i dań kuchni europejskiej

Zakwaterowanie

 

Czekają na Ciebie komfortowe, przestronne pokoje, prywatny staw i przeszklona oranżeria. Nasz ośrodek położony jest w samym centrum polski wśród pól lasów nad urokliwym zbiornikiem wodnym Jeziorsko.

 

Kiedy spadnie śnieg można zorganizować kulig, morsować w prywatnym stawie i rozpalić ognisko. Bliskość natury pozwala na długie, zimowe spacery do lasu lub nad wodę. Nocą z kolei można zorganizować tańce lub kąpiel w rozgrzanej, tradycyjnej drewnianej balii, a także skorzystać z sauny.

W Szczerym Polu to idealne miejsce, by zachwycić swoich współpracowników
i celebrować ten szczególny czas. Zapraszamy